Керівні принципи, норми та стандарти

Політика Видання ґрунтується на дотриманні стандартів наукової етики, зокрема прийнятих Комітетом з видавничої етики. Переклад Керівництва з етики наукових публікацій «Підготовка та видання наукового журналу».

Принципи видавничої діяльності відповідають міжнародним нормам: Кодексу поведінки видавця журналуПринципам прозорості  та найкращої практики наукових публікацій.

У своїй діяльності редактор Видання застосовує Інструментарій Європейської Асоціації наукових редакторів, а саме: «Головні правила для  редакторів наукових журналів»довідник EASE  для наукового редактораКонтрольні списки  найкращої практики рецензування.

Редактор Видання дотримується Кодексу поведінки  та керівних принципів  найкращої практики для редактора журналу.

 

Положення про авторські права

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.

Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження  наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.

Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).

 

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.